HENNA Zabieg polega na zabarwieniu włosków brwi i rzęs, na wybrany kolor, za pomocą henny, czyli roślinnego barwnika. Dzięki temu na pewien czas można zrezygnować z makijażu brwi i/lub rzęs. Podczas zabiegu henny brwi kosmetolog dobiera kształt i kolor do urody i preferencji klientki. Dodatkowo do zabiegu można dokupić regulację brwi za pomocą wosku lub pęsety.
WSKAZANIA: zabarwienie włosków brwi i rzęs, nadanie kształtu brwiom.
PRZECIWSKAZANIA: choroby zakaźne, uczulenie na henne, uszkodzenia i choroby oka, stany alergiczne.

SERIA: regularnie co 1-2 tygodnie.

DEPILACJA WOSKIEM Depilacja woskiem polega na mechanicznym usuwaniu niechcianych włosków za pomocą wosku. Włoski wyrywane są wraz z cebulką, dzięki czemu można zrezygnować z domowej depilacji na 2 do 5 tygodni. Zabieg można wykonać na dowolnej okolicy, a regularna depilacja woskiem sprawia, że włoski stają się rzadsze i cieńsze.
WSKAZANIA: usunięcie niechcianego owłosienia.
PRZECISKAZANIA: liczne rozszerzone naczynka krwionośne, żylaki, zapalenie mieszków włosowych, zapalenie żył, stany zapalne i alergiczne, skóra opalona, zbyt krótkie włosy.

LAMINACJA RZĘS Uniesienie, pogrubienie i podkręcenie naturalnych rzęs. Do zabiegu stosowana jest keratyna, specjalna farbka i preparaty odżywcze. Dzięki temu rzęsy stają się odżywione, nadany zostaje im piękny kształt a także głębszy kolor. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, nie osłabia oraz nie niszczy naturalnych rzęs.​
WSKAZANIA: proste rzęsy, wzmocnienie rzęs, podniesienie rzęs, „otwarcie” oka, przyciemnienie naturalnego koloru rzęs, zwiększenie grubości rzęs
PRZECIWSKAZANIA: jęczmień, alergie, zapalenie rogówki, leczenie chemioterapią, operacje oczu (pół roku)

LAMINACJA BRWI Nadanie kształtu brwiom oraz zmiana kierunku wzrostu włosków. Dzięki specjalnym preparatom włosek brwi staje się bardzo plastyczny, dzięki czemu w łatwy sposób możemy nadać wymarzony kształt brwiom. Dodatkowo podczas zabiegu brwi zostają zregenerowane i odżywione.
WSKAZANIA: nadanie brwiom wymarzonego kształtu, zagęszczenie brwi, przyciemnienie brwi.
PRZECIWSKAZANIA: opryszczka w okolicy brwi, alergia na preparaty, stany zapalne w obrębie brwi, skóra bezpośrednio po zabiegach złuszczających, izotek, niewygojony makijaż permanentny, włoski przycięte nożyczkami.