MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Zabieg polega na mikronakłuciach skóry specjalnym Penem. Skóra zostaje zmuszona do regeneracji, dzięki czemu wytworzony zostaje kolagen, elastyna i kwas hialuronowy. Dodatkowo poprzez mikronakłucia wprowadzana jest ampułka dobrana do problemu skórnego, na który chcemy działać.
Po serii zabiegów skóra jest gęstsza, w lepszej kondycji, zmarszczki zostają spłycone a pory obkurczone.
WSKAZANIA: zmarszczki, blizny, przebarwienia, rozszerzone pory, nierównomierny koloryt skóry,
nierówności skórne.
PRZECIWSKAZANIA: ciąża, laktacja, opryszczka, nowotwory (i 5 lat po zakończeniu leczenia), terapia
antybiotykowa, trądzik różowaty, stany zapalne i alergiczne skóry, skłonność do bliznowacenia.
SERIA: 2-5 zabiegów co 14-30 dni (w zależności od problemu)

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Zabieg idealny dla osób, które nie są przekonane do zabiegów z igłami. Mezoterapia bezigłowa polega na dostarczeniu w głąb skóry substancji za pomocą prądu elektrycznego o częstotliwości fali radiowej. Zabieg będzie skuteczny na każdy problem skórny, ze względu na szeroki wybór ampułek ze składnikami aktywnymi.

Na naszym urządzeniu występują 4 fazy zabiegowe:
I- Otwieranie kanalików jonowych, dzięki czemu składniki aktywne mogą zostać
wprowadzone w głąb skóry
II- Cyrkulacja- usunięcie toksyn z wnętrza skóry poprzez kanaliki jonowe.
III- Głębsze wniknięcie substancji aktywnych
IV- Zamknięcie kanalików jonowych

Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
WSKAZANIA: przebarwienia, rewitalizacja, zmarszczki, trądzik, przetłuszczanie, suchość, wrażliwość, naczynka, cellulit, pobudzenie krążenia, blizny, rozstępy, ujędrnienie skóry.
PRZECIWSKAZANIA: metalowe elementy w ciele, uczulenie na prąd, rozrusznik serca, cukrzyca, epilepsja, nowotwory, nadwrażliwość skóry, infekcje grzybicze, bakteryjne, wirusowe, ciąża, laktacja, przerwana ciągłość skóry, guzki niewiadomego pochodzenia, gorączka, osłabienie.

SERIA: 5-8 zabiegów co 7-14 dni

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA Mikrodermabrazja to intensywny peeling mechaniczny za pomocą urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające pokryte diamentami. Zabieg polecany dla cer potrzebujących pozbycia się nadmiernej ilości obumarłych komórek z powierzchni skóry oraz pobudzenia naskórka do odnowy komórkowej.
WSKAZANIA: trądzik zaskórnikowy, łojotok, przebarwienia, blizny, rozstępy, rogowacenie przymieszkowe, objawy fotostarzenia.
PRZECIWSKAZANIA: choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry, skłonność do keloidów, trądzik ze zmianami ropnymi, guzki niewiadomego pochodzenia, przeczosy i nadżerki, zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, terapie Roacutanem (wskazane min 2 miesiące przerwy), Izotek (6 miesięcy po zakończeniu).

SERIA: między 3 a 8 zabiegów, raz na 7-28 dni, w zależności od problemu skórnego.

EKSFOLIACJA PEELINGAMI CHEMICZNYMI (KWASY) Zabieg polega na złuszczeniu skóry na pomocą dobranych do cery kwasów. Dokładne działanie kwasu jest uzależnione jest jego rodzaju, stężenia i pH. Jesteśmy w stanie do każdej cery oraz do każdego
problemu skórnego dobrać odpowiedni kwas. W naszej ofercie znajdują się również kwasy, które nie są fotouczulające, więc na spokojnie można ich używać także w słoneczne dni. Pracujemy jedynie na produktach wysokiej jakości.
WSKAZANIA: zmarszczki, brak jędrności, trądzik, zaskórniki, trądzik różowaty, skóra naczynkowa, przebarwienia, objawy fotostarzenia, nierównomierny koloryt i struktura skóry, skóra zmęczona, uzależnienie od nikotyny.
PRZECIWSKAZANIA: przerwana ciągłość naskórka, ciąża, karmienie piersią, alergie skórne, opryszczka aktywna, pęcherzyca, kolagenoza, stany po zabiegach chirurgicznych (do 2 miesięcy), leczenie izotekiem, uczulenie na preparat.

SERIA: w zależności od problemu skórnego i wybranego kwasu 4-8 zabiegów co 7-28 dni

MEZOTERAPIA IGŁOWA Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu preparatu w głąb skóry. Jest to jedyny zabieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezpośrednio dojść do skóry właściwej, gdzie toczy się większość procesów skórnych. Efekty są uzależnione od preparatu, który chcemy podać. W składzie stosowanych koktajli mogą zostać wykorzystane takie substancje, jak na przykład: kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, witaminy, aminokwasy, oligoelementy.

WSKAZANIA: odmłodzenie skóry, odżywienie skóry, nawilżenie skóry, zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, cienie pod oczami, rozstępy, blizny, wypadanie i osłabienie włosów.

PRZECIWSKAZANIA: aktywne infekcje, ciąża, karmienie piersią, uczulenie na składniki preparatu, nowotwory, niekontrolowane choroby przewlekłe- np cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, stany zapalne, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

SERIA: w zależności od użytego preparatu i problemu skórnego- 2-6 zabiegów co około 3 tygodnie.