PARAFINA NA CIEPŁO Parafina na dłonie jest szybkim sposobem na pozbycie się suchych i szorstkich dłoni oraz na dodatkowy relaks podczas zabiegu. Sprawia, że skóra dłoni jest lepiej odżywiona, wygląda na młodszą, a także znikają drobne zmarszczki. Zabieg jest bardzo przyjemny- rozpoczyna się peelingiem dłoni, by pozbyć się martwego naskórka, dzięki czemu składniki odżywcze w dalszych etapach zabiegu wnikają głębiej. Następnie nakładana jest odżywcza maska, po czym dłonie zanurzane są w ciepłej parafinie. Zabieg ten, wykonywany regularnie, jest w stanie opóźnić procesy starzenia się skóry. Szczególnie polecany w chłodne dni, ponieważ ciepła parafina jest wtedy niezwykle przyjemna.
WSKAZANIA: dłonie suche, szorstkie, matowe, zmarszczki na dłoniach.
PRZECIWSKAZANIA: rany i infekcje na dłoniach.

SERIA: raz na tydzień, 3-8 zabiegów.

PARAFINA NA ZIMNO Parafina na dłonie to zabieg odżywczy, nawilżający i regenerujący skórę dłoni. Wersja na zimno sprawdzi się idealnie na upalne dni oraz dla osób nie przepadających za ciepłem. Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie nakładana jest odżywcza maska a na nią parafina, która idealnie domknie składniki odżywcze. Regularnie wykonywany zabieg opóźnia procesy starzenia oraz utrzymuje skórę dłoni w idealnym stanie.
WSKAZANIA: dłonie suche, szorstkie, matowe, zmarszczki na dłoniach.
PRZECIWSKAZANIA: rany i infekcje na dłoniach.

SERIA: raz na tydzień, 3-8 zabiegów.

DEPILACJA WOSKIEM Depilacja woskiem polega na mechanicznym usuwaniu niechcianych włosków za pomocą wosku. Włoski wyrywane są wraz z cebulką, dzięki czemu można zrezygnować z domowej depilacji na 2 do 5 tygodni. Zabieg można wykonać na dowolnej okolicy, a regularna depilacja woskiem sprawia, że włoski stają się rzadsze i cieńsze.
WSKAZANIA: usunięcie niechcianego owłosienia.
PRZECISKAZANIA: liczne rozszerzone naczynka krwionośne, żylaki, zapalenie mieszków włosowych, zapalenie żył, stany zapalne i alergiczne, skóra opalona, zbyt krótkie włosy.